Skandinavijos milžinai „Boozt“ įsikurs Paupio „Darbotekoje“, planai – augti du kartus

„Baltijos šalys turi itin didelį potencialą, todėl norime išnaudoti jį ne tik pardavimų, bet ir komandos plėtrai. Vilnių tarptautinės įmonės sėkmei pasirinkome dėl stiprios vietinės komandos, kuri pažįsta Baltijos šalių rinką ir jos niuansus“, – teigia Hermannas Haraldssonas, „Boozt“ generalinis direktorius.

Ambicija – plėsti e. verslą pasitelkiant tinkamus talentus

„Mūsų ambicija – augti kartu su patyrusiais talentais, kuriems yra artima skandinaviška darbo kultūra. Norime plėstis kokybiškai, tvariai, tad ketiname pritraukti tuos talentus, kuriems artimos mūsų vertybės – pasitikėjimas, laisvė, atsakomybė – ir siekiame kartu dirbti ilgus metus“, – sako „Boozt Technology Baltics“ padalinio technologijų vystymo vadovas Marco Rosello.

Anot jo, naujai būstinei „Darnu Group“ vystomas Paupio rajonas pasirinktas dėl į komandos narių bendradarbiavimą orientuotų vidinių erdvių, patogios lokacijos šalia Senamiesčio ir natūralios gamtos artumo, be to, skandinavams svarbu buvo ir patikimas bei socialiai atsakingas patalpų nuomotojas.

„Boozt Technology Baltics“ išsinuomojo tris „Paupio Darbotekos“ aukštus su dideliais langais, pro kuriuos patenka daug natūralios saulės šviesos. Įrengta erdvi konferencijų salė nuotoliniams susitikimams bei privati terasa darbuotojų renginiams. M.Rosello teigimu, „Boozt“ Lietuvoje ketina skatinti skandinavišką darbo kultūrą, artimą bendradarbiavimą tarp nedidelių komandų, todėl „Paupio Darboteka“ puikiai atitinka šiuos poreikius. Įrengiant patalpas Vilniuje, kaip ir kituose „Boozt“ biuruose Malmėje, Kopenhagoje, Arhuse ir Poznanėje, akcentuota skandinaviška estetika, ergonomika ir patogumas darbuotojams, kuriems tenka daug bendradarbiauti ir mokytis vienas iš kito.

„Modernios verslo įmonės šiandien neretai renkasi hibridinį darbo modelį, todėl ieško jaukių, patogių ir ergonomiškų biurų savo darbuotojų gerovei užtikrinti, su lankstesnėmis nei anksčiau nuomos sutartimis. Įmonėms svarbi lokacija, tvarumas, patogios erdvės komandiniam darbui ir šalia esančios komfortiškos erdvės laisvalaikiui gamtoje“, – sako „Darnu Group“ Turto valdymo direktorius Mantas Umbrasas.

Naujojo 5600 kv. m. verslo centro sostinės Paupio rajone atidarymas planuojamas balandį.