PAUPYS -
TAI TU
unikalių kvartalų
naujai įsikūrusių šeimų
vietų laisvalaikiui
vieta gurmaniškam skoniui

Visa, ką suprantame kaip estetiką, darną ir praktiškumą, neturėtų prasmės, jei nebūtų žmogaus. Žmogus įvertina, įsipina, jis tampa ir stebėtoju, ir kūrėju. Būtent jam ir per jį mes vystėme Paupį. Žmogus čia pagrindinis komponentas: jis kuria jausmą, jis diktuoja atmosferą, nuo jo viskas prasideda ir juo viskas pasibaigia. Čia gyvenantis, užsukantis, dirbantis, švenčiantis, augantis, kuriantis – kiekvienas tampa rajono dalimi.

Miesto ir gamtos simbiozė

Paupys – istorinio Vilniaus senamiesčio ir gamtos sąveika. Kuriant rajoną ir galvojant apie čia dienas leisiančią bendruomenę, svarbiausia buvo išlaikyti gamtos ir urbanistikos harmoniją, architektūra aprėpti Paupio istoriją ir kuo tvariau integruoti šiuolaikinius aukštos klasės patogumus.

Pastebėjo pasaulis

Naujam gyvenimui prikelti apleistą miesto erdvę, atnaujinti nenaudojamas miesto teritorijas ir sukurti naują traukos centrą – užmojai, kurių ėmėsi gausi kūrėjų komanda. Ambicingi tikslai ir jų rezultatai buvo įvertinti ne tik UNESCO ekspertų, bet ir pasaulio: Paupys – pirmasis lietuviškas nekilnojamojo turto projektas, nominuotas prestižiniuose MIPIM apdovanojimuose tarp kitų 4 geriausių urbanistinių NT projektų kategorijoje.

Šiuolaikinio žmogaus oazė

9 gyvenamieji ir 2 verslo kvartalai – darnios Paupio erdvės, kuriose gali atsiskleisti kiekvienas, vertinantis senamiesčio kultūrą. Atokiau nuo šurmulio esantys charakteringi gyvenamieji kvartalai, poilsio zonos, meno galerija ir kitos visuomeninės erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, erdvūs uždari kiemai, kino teatras ir viso miesto traukos centru tapęs Paupio turgus – viskas, ko reikia savarankiškam rajonui, iš kurio nesinori išvykti.