Paupio biurai
Ambicingų verslų susibūrimo vieta

Prieš keletą šimtų metų Paupyje klestėję amatininkai ir pirkliai paliko čia tvirtą istorinį pamatą. Išlaikydami tradicijas, Paupį suplanavome taip, kad jame būtų kuo daugiau vietos kūrybingoms, inovatyvioms ir ambicingoms komandoms. Tiesa, aukšti tikslai – ne tik jų, bet ir mūsų užmojis kuriant darbo erdves. Jas įrengus, beliko stebėti, kaip kūrybinį rezultatą perima žmonės, įprasmindami jį savo unikaliomis idėjomis.

Paupio verslo namuose ir Paupio Darbotekoje rasite geriausias sąlygas darbui:
Modernūs A klasės biurai Senamiestyje
Išskirtinė architektūra bei modernūs inžineriniai sprendimai
Paupio rajono infrastruktūra - kavinės, sporto klubas, kino teatras ir kasdieninės paslaugos
Požeminės automobilių stovėjimo aikštelės
Terasos su vaizdu į Vilnelę ir senamiestį
Lyderiaujanti verslo bendruomenė
Paupio
verslo namai
Veržlaus ir šiuolaikiško verslo namai

A klasės biurai, modernūs inžineriniai sprendimai, kaimynystėje įsikūrę restoranai ir kavinės, požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, erdvios terasos – tai tik dalis to, kas supa čia įsikūrusius verslus. Kasdien dirbdami išskirtinės architektūros ir nestandartinių senamiesčio erdvių centre, darbuotojai čia įsikvepia dar nė nepradėję darbo dienos.

Paupio
Darboteka
Lankstūs biurai verslui ir idėjų augimui

Šis verslo centras – aukščiausios klasės biurų ir lanksčių nuomos sąlygų kombinacija. Pilnos apdailos aukščiausio efektyvumo biurai, pro langus atsiveriantis senamiestis, pėstiesiems ir dviratininkams pritaikyta rajono infrastruktūra, erdvi požeminė automobilių aikštelė užtikrins efektyvaus darbo plotą ir lengvą judumą darbo dienų metu. Be to, suteikiame galimybę nuomotis tik tiek biuro, kiek reikia jūsų komandai, tad būsime pasiruošę pokyčiams tiek pat, kiek ir jūs.

Čia gali būti jūsų verslo namai

Norite savo verslą auginti geriausiomis sąlygomis ir tapti išskirtinės Paupio bendruomenės dalimi? Susisiekite su mumis, visada esame pasiruošę suteikti reikiamą informaciją ir patarti rūpimais klausimais.

Susisiekime
Agnė
Pučekė
Nuomos projektų vadovė