Įkvepiame miestą
„Darnu Group“ jungia 30 nekilnojamojo turto ir statybų veikla užsiimančių bendrovių, sporto ir sveikatingumo įmonių grupę bei viešbučių valdymo kompanijas.

Dešimtis metų kauptos žinios vystant įvairios paskirties projektus sudėliojo aiškius prioritetus bei suvokimą, jog miesto esmė – dinamika, o svarbiausias elementas joje – žmogus.

Poreikių atliepimas ir įsigilinimas

Kurdami pirmiausia atsižvelgiame į tai, kam kuriame. Rasti balansą tarp įvairių visuomenės poreikių, suvienyti skirtumus ir sujungti tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesujungiama – taip mes suvokiame darną. Siekiame, kad mūsų kuriamose erdvėse džiaugtųsi tiek jose gyvenantys, tiek dirbantys ar leidžiantys laisvalaikį.

Kokybė ir pagarba aplinkai

Jaučiamės atsakingi už tai, kaip kuriame, ir tikime ilgaamžiškumu, tad projektų vystyme naudojame aukščiausios kokybės, mažiau aplinkai kenksmingas, patvarias medžiagas. Ypatingą dėmesį skiriame gamtai: rūpinamės jos išsaugojimu bei puoselėjimu mieste, plečiame žaliąsias zonas, organizuojame edukacines iniciatyvas.

Estetika

Harmoninga aplinka ne tik kelia džiaugsmą, bet ir įkvepia, atgaivina, kuria pasididžiavimo jausmą. Detalių darna tarnauja žmonėms kurdama aplinką skleistis, pasitempti ir jausti malonumą vos tik pakėlus akis. Tikėdami tuo, skiriame didžiulį dėmesį architektūrinei estetikai ir vystydami projektus nuolat ieškome geriausių sprendimų su plačiai pripažintais architektais bei dizaineriais.

Gyvas miestas

Siekiame kurti gyvą miestą, todėl vystydami projektus planuojame erdves, kurias ateityje matome kaip traukos centrus. Išvysčius juos, sukurtose erdvėse patys inicijuojame renginius, parodas, investuojame į meno instaliacijas bei nuolat ieškome būdų puoselėti bendruomeniškumą.

 

Iki 2022 m. pastatyta gyvenamojo, komercinio, biurų, industrinės paskirties ir kt. pastatų ploto
423 190 m2
Išvystytų komercinių ir gyvenamųjų projektų vertė
587,3 mln. €
Įvairios paskirties vystomų ir įgyvendintų projektų portfelis