„Paupio gidai“ – penki pasivaikščiojimai alternatyvioje realybėje, penkios interaktyvios mokslinės fantastikos istorijos, praturtintos Lubomiro Grzelako, DJ JM, Mišos Skalskio, Gedimino Jakubkos ir Pijaus Džiugo Meižio garso takeliais.

Tai nėra mums įprasti audiogidai – šie pasakojimai („Meditacija”, „Korporacija”, „Pabudimas”, „Hiper klausa”, „Motyvacija”) leidžia naujai patirti Paupio gamtą ir architektūrą, transformuoja pažįstamo kvartalo kraštovaizdį.

Norint išbandyti pasivaikščiojimą su audiogidu, reikia turėti išmanųjį telefoną su interneto ryšiu ir ausines, pasirinkti norimą istoriją ir leistis vedamam balso ausinėse.

Sekti gidais: www.paupiogidai.lt 

Žygimantas Kudirka

Žygimantas Kudirka – rašytojas, menininkas ir atlikėjas, Tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narys. Jo kūryba dažnai įgauna netikėtus pavidalus, taikomi interaktyvūs sprendimai, kai skaitytojas ar klausytojas turi kūrinį išbaigti pats.

Ž. Kudirka yra išleidęs interaktyvios poezijos knygą, septynis muzikos albumus, atlikę šimtus pasirodymų Lietuvoje bei užsienyje lietuvių, anglų ir dirbtinėmis kalbomis. Aktyviai kuria darbus ir performansus šiuolaikinio meno lauke (Baltijos Trienalėje, Venecijos Bienalėje), yra gavęs eilę apdovanojimų.