Butas
B.3-3-2
Būsena
Parduodama
Kvartalas
10
Kambarių sk.
3
Plotas
79.18 m2
Aukštas
3
Orientacija
R
Balkonas
7.13 m2
Apdaila
Pilna apdaila su korpusiniais baldais
Vizualizacijos ir planai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami. Tinklapyje nurodyti plotai preliminarūs ir bus tikslinami atliekant kadastrinius matavimus.
Bankų pasiūlymai

Naujas gūsis Paupio projektuose – butai įrengti su pilna apdaila ir korpusiniais baldais, laukiantys individualių akcentų. Aukštą gyvenimo kokybę užtikrina kokybiškas įrengimas bei „YCL studio“ kurti išskirtiniai interjerai. Balta spalva ir šviesus medis atspindi skandinaviško interjero subtilybes.

Vizualizacijos yra informacinio pobūdžio.

10 Kvartalas (Aukštaičių g. 31)

Sodriausi Paupio štrichai viename kvartale

Pats naujausias kvartalas, suprojektuotas apjungiant pamiltus pirmųjų kvartalų sprendimus. 10-tasis kvartalas – senamiesčio įrėmintojas ir Paupio vyšnia ant torto, tampanti sodriu rajono parašu.

Nepretenzinga urbanistinė architektūra ir gamtos ramybė – balansas tiems, kurie nori gyventi apsupti senamiesčio žavesio. Čia ne tik didžiuliai langai atvers Vilnelės slėnį, bet ir įspūdingo dydžio terasose saulė dosniai lepins spinduliais. Vidiniuose kiemuose megsis ryšiai, poilsio zonos pristabdys ir kvies atsipūsti, o vos nužengus už kvartalo ribų, pasitiks visi galimi patogumai. Viskas, ko dar norėsis, bus tik padėka sau – už pastangas, kurias įdėjote, kad čia gyventumėte.

Kontaktai
Tamara
Čelombijeva
Pardavimų vadybininkė
Liudas
Visockis
Pardavimų projektų vadovas
Martynas
Braželis
Pardavimų vadybininkas

DARNU GROUP

Aukštaičių g. 7, Vilnius
+370 5 2786170
info@darnugroup.lt